Odrobiamy zaległości w Oleśnicy - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 3.05.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander

« powrótOdrobiamy zaległości w Oleśnicy

Odrobiamy zaległości w Oleśnicy

28.02.2023 17:13 Kolejny krótki odpoczynek naszych koszykarzy, którzy już w nadchodzącą środę 1.03.2023 w Oleśnicy rozegrają zaległy mecz XX kolejki z miejscowym Team-Plast KK.

KK Oleśnica na obecnym etapie rozgrywek to 12 ekipa naszej grupy z dorobkiem 8 zwycięstw i 15 porażek. W ostatniej kolejce na wyjeździe ulegli BC Żarom 72 : 87, a we wcześniejszym meczu we własnej hali musieli po dogrywce uznać wyższość Maximusa Kąty Wr.

Statystyki średnie wyróżniających się zawodników trenera M. Stacha przedstawiają się następująco :

Michał Kamberski 7.7 40.3 27.9 91.7 0.40 1.8 2.40 1.00 1.1 1.30 0.00 0.20 6.1

W poprzedniej rundzie pokonaliśmy KK Oleśnicę 74 : 72, po niezwykle emocjonującej końcówce. Nasz zespół jeszcze w połowie IV kwarty prowadził 13 pkt. i wydawoło się, że mecz ma pod kontrolą. Jednak w ostatnich minutach goście głównie za sprawą B. Rodaka omal nie doprowadzili do dogrywki.

Z jakiej strony pokaże się nasz zespół, trudno przewidzieć. Co prawda w poprzednim meczu wyjazdowym na parkiecie pojawiła się większa grupa naszej młodzieży, jednak trudno oczekiwać by po tak długiej przerwie była w stanie znacząco wpłynąć na losy środowego spotkania.

Mecz rozpocznie się o godz. 20 : 00  w  hali OKR ATOL  przy ul. Kochanowskiego 2